EFILA 2dn Annual Lecture – już w listopadzie!

Informacja dla wszystkich zainteresowanych tematyką arbitrażu inwestycyjnego! Na dzień 9 listopada 2016 roku EFILA (European Federation for Investment Law and Arbitration) zaplanowała drugą edycję Annual Lecture, w ramach której, w Brukseli (w Press Club Brussels) wykład pt.”The Phoenix to emerge from the ashes of TTIP and CETA: an international appellate court for investment disputes in Europe …” wygłosi Johnny Veeder QC. Zarejestrować można się tutaj.

Na zachętę dodam, iż prelegentem zeszłorocznej edycji była prof. Sophie Nappert, a wykład który wówczas wygłosiła zdobył nagrodę Global Arbitration Award 2016 w kategorii najlepszy wykład/przemowa. Miałem niewątpliwą przyjemność wziąć udział w tym evencie, który, wobec ówczesnych tragicznych wydarzeń w Brukseli został dosyć nagle przeniesiony do Londynu, do tamtejszego oddziału Allen&Overy (co niestety istotnie zredukowało liczbę uczestników). Jednakże, mimo tych perturbacji prof. Nappert wygłosiła bardzo interesujący wykład, którego pisemny skrót można znaleźć tutaj. A potem, w ramach „Drinks reception” mogłem dowiedzieć się od rodaków, jak się pracuje w dużej firmie prawniczej w Londynie. Ale to temat na osobny post. To była naprawdę udana impreza na wysokim poziomie merytorycznym.

Na zakończenie dodam tylko, że EFILA, jako organizacja działa całkiem prężnie, a do tego z widocznym polskim akcentem (o tym wkrótce). Dlatego też polecam wszystkim zainteresowanym śledzenie organizowanych przez nią eventów – zawsze znajdzie się ktoś, kto mówi po polsku.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: